W którą stronę podąży Kraków

krk_wawel-1550697-1280x960Sztuka, rozrywka i turystyka to najważniejsze segmenty, na których progres stawiają władze miasta. Towarzystwo najważniejszych uniwersytetów sprawia, że ośrodek ten staje się miejscem nie tylko otwarcie zwiedzanym przez podróżników, ale i przez abiturientów, którzy przybywają do naszego kraju żeby rozwijać się.

Z trudem wykazać większe ujemne cechy w tym wspaniałym mieście, jak zaznaczają wszelkie informatory. Doskonałym plusem miasta jest także doskonała sieć połączeń z resztą Europy, wszystko za sprawą aktualnych i powstających wyśmienitej sieci pociągów, sieci dróg oraz portu lotniczego. Nasze miasto nie tylko równa się europejskim gigantom w dyscyplinie turystyki, ale wyraźnie staje się lepszy. Należałoby nadmienić, że w okolicy Krakowa znajdują się fascynujące obszary umożliwiające praktykowanie sportów zimowych.

W Krakowie śmiało można spędzić i dwa tygodnie, każdego wieczoru znajdując nowe urozmaicenia. Zwiedzanie miasta jest proste, Kraków posiada dobrze zbudowaną sieć tramwajów i autobusów, a dla bogatszych – autobusy i meleksy jeżdżące najatrakcyjniejszymi trasami.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s