Co warto odwiedzić w Krakowie?

party-1435357-639x424 (1)Gród podwawelski kłęby się dzień i noc, ale głównie w nocy. Mieszkańcy gromadnie wybywają do centrum i szukają przyjemności. Wieczorny Kraków zapewnia trwały dopływ wszelakiego rodzaju przyjemności. Zaryzykuję tezę, że Kraków jest bardziej nocny niż dzienny.

Jeśli zawitasz do Krakowa i będziesz miał chęć ujrzeć, jak wygląda wieczorne życie, to przybyłeś gdzie trzeba. Kraków znamionują kuszące kluby, restauracje, bary i dyskoteki. W obrębie Starego Miasta w nieomal każdych drzwiach położony jest lokal, który da możliwość Ci się odprężyć, napić bez pośpiechu kawy lub zaszaleć na parkiecie. Miejscowe bary oferują dania praktycznie zewsząd, a kluby grają różnorodną ofertę. Ośmielę się oznajmić, że każdy człowiek wypatrzy coś odpowiedniego dla siebie.

Mówiąc o rozrywce w Krakowie niestosowne jest nie wspomnieć o Kazimierzu w Krakowie. Dzielnica Kazimierz to istotne miejsce w naszym mieście. Rozwijają tutaj nadzwyczaj sympatyczne kawiarnie i popularne puby. Kazimierz ma rzadką atmosferę i nastrój.

A oto interesujące miejscówki: House of Beer to położenie, w którym spróbujesz piwa z różnych miast polskich i z Europy i Ameryki. Lokal posiada znaczny wybór tych napojów. Żaczek to lokal o studenckich klimatach. Wesołe rytmy i piwo z syropem malinowym są tu podstawą. Ptaszyl to interesująca knajpka, która podaje smakowitą kawę oraz różne napitki.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google photo

You are commenting using your Google account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s